Батьківська хата «Перлина Дністра»

До Ваших послуг:

  •  проживання, харчування, літній бар
  • туристичні маршрути («Хутір Галиця», «Камінь бажання»)
  • прогулянки катером по Дністру
  •  рибалка
  • облаштований піщаний пляж

Також до Ваших послуг можлива організація семінарів, банкетів та корпоративів.

Зелений туризм

Природа подарувала Україні чудові місця, до них також, без перебільшення, можна віднести краєвиди р. Дністер на березі, якої знаходиться с. Рудківці.

Рудківці — село, розташоване на високому пагорбі Дністра, який робить тут вигин майже під прямим кутом. За переказами, село отримало назву від багаточисельних «рудок» — невеликих болотяних западин, де зо 200 років тому примітивним способом добували болотяну руду, з якої потім можна було виробляти залізо. За 2 км на південний захід від села до Дністра впадає річка Калюс, що утворює мальовничий півострів.

Перша письмова згадка надрукована в серії «Архив Юго-Западной России», де наведені результати «исчисления дымов в городах и селениях Подольского воеводства, показанное под присягою, по случаю взымания подымной подати в 1661 году», здійснювані польською адміністрацією. У присяжних показаннях про села записано: «Laboriosus Iuryk de Rutkowce ad Kalus praestitit super desolationem» (АЮЗР, Ч.7, т.2. С. 518). У перекладі … Юрік з “Рутковець” дав присягу про повне розорення (знищення) села.

Вперше село відображене на картах Боплана 1650 року (Delineatio specialis et accurata Ukrainae. Cum suis Palatinatibus ac Distictibq, Provincycq adiacentibus (Спеціальний і докладний план України разом з належними до неї воєводствами, округами та провінціями), складених за результатами топографічної зйомки у 30-40 рр. ХVII ст.

Батьківська хата «Перлина Дністра» включає в себе 9 кімнат. Вся інфраструктура виконана в стилі сучасного дизайну з елементами старовини. У кожному люксі — все необхідне для комфортного відпочинку, а це: м’які меблі, посуд, холодильник, телевізор, електрочайник, ванна кімната з душевою кабіною (гаряча вода цілодобово — є автономне опалення) та інше.

Ми пропонуємо смачні українські народні страви, приготовані у печі.

Батьківська хата «Перлина Дністра»
вул. Безіменна, 1, с. Рудківці (ур. Куражин), Новоушицький район, Хмельницька обл.

Телефони:

(097) 791 22 58
(067) 698 54 83