Природа подарувала Україні рідкісний куточок, який без перебільшення можна назвати перлиною Подільського краю  курорт Сатанів. Має він ще одну назву – Подільська Швейцарія: серед рівнинного краю – піраміда сопок, густо порослих лісом, в долині річка і озеро. Як відзначають учені, такого унікального дещо аномального куточка практично немає не тільки в Європі, а й на всій земній кулі. Адже на маленькій ділянці землі знайдено шість мінеральних джерел зовсім різних за своїм складом, різних за впливом і унікальних за своїми лікувальними властивостями. На глибині 640 м. виявлено хлоридно-натрієво-бромну воду з великим вмістом солей (38г. на 1л.) – “Солона вода” або ропа яка за своїми властивостями може бути зрівняна із солями Карлових Вар. Але основним джерелом – є мінеральна вода “Збручанська нафтуся”.

Ця земля багата не тільки своїми мінеральними джерелами, а й своєї історією: в давнину тут знаходився центр язичницької релігії східних слов’ян. Сюди і до цього часу з’їжджаються язичники з усього світу. В той же час християнський монастир XVI ст., в якому побував Петро I, свідчить про те, що ця територія була оплотом християнства.

Крутосхилами Товтр грабовий ліс поволі спускається до русла річки Збруч, саме тут на березі річки, поряд із свердловиною лікувальної води “Збручанська”, знаходиться основний корпус лікувального комплексу “Перлина Поділля”. Мінеральне джерело, гірське повітря, а також висока кваліфікація персоналу та різноманітні умови для повноцінного відпочинку – все це створює неповторну атмосферу перебування в санаторії.

В санаторно-лікувальному комплексі “Перлина Поділля” створені всі умови для зручного та повноцінного відпочинку пацієнтів – одно-, дво- і трикімнатні номери. В санаторії встановлено автономне опалення із цілодобовою подачею гарячої води у номери. Супутникове телебачення санаторію дає широкий вибір телеканалів для відпочиваючих.

Кожен може приємно відпочити у більярдній та сауні з лікувально-оздоровчими процедурами. У вільний час відпочиваючі мають можливість оздоровитись у багатофункціональному тренажерному залі, а також гарно провести час на тенісному корті санаторію. Поряд із санаторієм протікає р.Збруч, саме тут можуть гарно провести час рибалки.

Багата територія курорту на природні, історичні та унікальні археологічні памятки. Саме від санаторію “Перлина Поділля” йде шлях по екологічній стежці до печери “Монаха відлюдника”, на гору Липінську, до джерела Донни Бейжі та на городище-святилище Богіт X-XIII ст., де і стояв всесвітньо відомий Збруцький ідол (Світовид)- божество східних словян. Сьогодні це памятка культури світового рівня, куда до цієї пори приїзджають язичники з усього світу. Відпочиваючим пропонуються екскурсії по місцевим архітектурним памяткам Сатанова : замок XIV-XVI ст., синагога 1532р., міська брама 1724р., Свято-Троїцький монастирь 1654р. та ін.

Санаторій “Перлина Поділля” організовує для відпочиваючих цілий ряд екскурсійних поїздок: Кам’янець-Подільський та Хотинський державні заповідники, Свято-Успенська Почаївська Лавра та Карстові печери. Також в місті Хмельницькому, обласному центрі, знаходиться найдешевший в Україні гуртово-роздрібний речовий ринок, на який санаторій також організовує поїздки.

Для бажаючих розважитись увечері, функціонує ресторан та диско-бар. Тут Вам завжди раді і готові запропонувати безліч страв та напоїв на будь-який смак. Крім цього, високоякісне обслуговування і дбайливе відношення персоналу не залишать байдужим жодного відвідувача.

І, звичайно, який бар чи ресторан без запальних дискотечних ритмів? Що так може розслабити душу і тіло, як танці? Тут лунає музика, яка відповідає смакам і молоді, і людей старшого віку.

САНАТОРІЙ “ПЕРЛИНА ПОДІЛЛЯ” запрошує Вас на оздоровлення в ФІТО-БАР

Пропонуємо Вам широкий спектр фіто зборів (шлунковий, підшлунковий, грудний, заспокійливий, серцево-судинний, тиск норма, нирковий, протидіабетичний, простата норма; трави: меліси, фіалки; квітки: ромашки, липи; листя: шавлії, сени; насіння льону.)

Засоби для лікування захворювань ротової порожнини та горла: ропа, кора дуба. Кисневі пінки.
Різноманітні соки фреш та молочні коктейлі.